Kirendeltség vezető – Hatvan [állásajánlat]

04 jún 2022

Az Unix Autó Kft. kirendeltség vezető pozíció betöltésére várja a jelentkezőket – a hatvani (3000 Hatvan Horváth Mihály út 69.) kirendeltégébe keresi az új kollégát.

Feladatok:

  • Egy 20-25 fős csapat vezetése, motiválása és fejlesztése. Munkáltatói jogkör gyakorlója leszel, Te döntöd el milyen csapatot építesz.
  • A céges működési elvárások betartása és betartatása.
  • Az üzletben zajló napi munkafolyamatok irányítása, a kiszállítás, az értékesítés és a raktározás területén.
  • Rendszeres és kiemelten fontos feladat a partnerekkel való személyes kapcsolattartás, legyen szó meglévő, vagy új partnerről.
  • A piac folyamatos monitorozása.
  • Vezetőként adminisztratív feladataid is lesznek: értékelések, beszámolók készítése.

A Te jellemzőid:

  • Több éves vezetői tapasztalattal rendelkezel. Előnyt jelent, ha ezt értékesítésben, logisztikában vagy egyéb műszaki területen szerezted.
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás, jó kapcsolatteremtő készség és határozottság jellemez.
  • Gyakorlatiasan gondolkozol, célokra és feladatokra fókuszálsz.
  • Képes vagy tulajdonosi és erős kereskedelmi szemlélettel gondolkodni.
  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel.
  • Magabiztosan használod az MS Office programcsaládot.
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal.
  • A műszaki érdeklődés előnyt jelent, de az autóalkatrész ismeret nem feltétel.

Amit nyújtanak Neked:

  • Versenyképes juttatási csomagot, céges mobiltelefont, vállalati kedvezményeket, igényes munkaruhaszettet
  • Folyamatos fejlődést és karrier lehetőséget, amely mellé stabil hátteret biztosítunk – minden lehetőség adott ahhoz, hogy sikeres legyél!
  • Komplex betanítási programot ahhoz, hogy megfelelő tudás birtokában vágj bele munkába.
  • Tervezhető munkaidőt, heti 40 órában, szabad hétvégékkel.
  • Rendszeres visszajelzést.
  • Egy dinamikus, fiatalos és sikeres csapathoz tartozhatsz.

A pályázatokat a cég az alábbi elérhetőségen kitölthető jelentkezési lapon keresztül várja:

RELATED POST

Írj egy választ